İADE DEĞİŞİM VE GENEL BİLGİLENDİRME..

Sipariş vermeden önce mutlaka okuyunuz!!!

✔️Sitemizde yapılan alışverişlerde iademiz yoktur. Değişim vardır. Değişimler beden değişimi ve renk değişimi olarak yapılmaktadır. Farklı ürün ile değişim yoktur.Kargo 15 tl .Kargo ücretsiz yazanlarda ücretsizdir.

✔️Renk ve beden değişimlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Standart Beden ürünlerde beden değişimi olmaz. Ona göre sipariş verelim.

✔️Sitede sipariş verirken renk ve beden seçimini ödeme sayfasında karşınıza çıkacak olan not kısmına yazabilirsiniz. Siteden direk renk ve beden seçimi sistemi henüz yoktur. Veya WhatsApp üzerinden renk ve beden belirterek sipariş verebilirsiniz

✔️Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için ürün elinize ulaşınca bilgilendirme yaparsanız seviniriz. Bazen takip bilgileri sisteme geç düşüyor.

✔️Beğendiğiniz ürün sayfasındayken WhatsApp Sipariş butonuna basınca ürün linki bize gelecektir. Daha hızlı dönüş yapabilmemiz için gelen linki silmeyin. Hangi renk ve beden istediğinizi yazarsanız daha hızlı siparişinizi oluştururuz.

✔️Gönderilen değişim kargoları ilk kargo ile aynı isim ile olursa size daha hızlı dönüş yapılır.

✔️WhatsApp üzerinden sadece mesaj ile sipariş ve destek olunur. Yapılan aramalara dönüş yapılmayacaktır.

✔️WhatsApp üzerinden sipariş ve destek mesajlarına sırayla dönüş yapılmaktadır. Destek mesajı attığınızda illaki dönüş yapılacaktır.

✔️Ürünün altta bulunan açıklamasını mutlaka okuyunuz. Ürünün açıklamasını okumadan alınan siparişlerden doğacak sorunlardan müşteri sorumludur.

✔️Toptan satışımız yoktur.

✔️Sipariş vermeden önce açıklama kısmını mutlaka okuyunuz. Gerekli bilgiler orda yazmaktadır.

✔️Sitede bulunan hiçbir üründe makinede yıkama garantisi verilmemektedir.

✔️Değişim süresi 3 gündür. 3 gün içinde bize bilgi verip. Ürünü kargoya vermeniz gerekmektedir.

✔️Beden değişimleri için whatsapp hattımızdan kod isteyin. Kod almadan ürünü kargoya vermeyin. Her ürünün değişim kodu farklıdır.